Kalendář našich akcí:

Pokud se chcete jakékoliv akce zůčastnit, volejte, nebo mailujte pro bližší informace - všechny vás zveme! Pro podrobnější informace volejte. Všechny akce jsou bez vstupného.

 

 

 

 

 

2006

 


Momentální stav klubu neumožňuje (jeden z důvodů je i váš nezájem a jakékoliv akce) sestavit nějáký přehledný a závazný kalendář akcí. Proto jen ve stručnosti napíšu jaké jsou zhruba plány na rok 2006 - tzn. může se konat ledasco, o čem se tu nedočtete, můžeme se účastnit neplánovaně různých akcí o který se tu vůbec nezmíním, ale také naopak ................. :o)


Ze všech větších akcí v placených areálech pořádaných pro veřejnost jsme prozatím upustili. Co se týče akcí pro veřejnost v naší klubovně, tak zatím nejsem schopen říci zda je aktuální něco plánovat. Většinou nikdo nejezdil. Takže padlo rozhodnutí že budeme dělat akce v podstatě pro sebe. Pokud se ale chcete zůčastnit, budeme jen rádi.


Srazy, které bychom nechtěli vynechat:

Elefantentreffen (bohužel jsme vynechali :o( - tak snad příští rok), Pastviny, Broďák, Pekelná motopárty, HOSAKO, Mohelnice, ................... no a určitě mnohé další

Pak určitě nějáký akce u nás v klubovně a taky určitě nějáký výkendový výjezdy a výlety.

No a v létě pravděpodobně pojedeme nějákou delší cestu po Polsku