Opět jak je na našich akcích zvykem mohl pokecat díky nízké účasti každý s každým.

 

Zde vydíme jasný příklad provokace!! :o)

MOTOSRAZ DOLCE VITA:

 

 

17. - 19. května 2002 se u Trutnova konal motosraz Dolce Vita. Program začínal v pátek asi v 19:00 kdy zahrála country kapela Tendr, poté se zápolilo v páce a v pití piva na čas. Od devíti nám zahrála až dlouho do noci kapela Alibi rock, která už trošku oživila atmosféru v kempu.

                                                                                                                                                                                                          V sobotu kolem deváté ráno jsem začal budit účastníky střílením do výfuku. Klasických soutěží jako jízda pomalosti a slalom se zůčastnili i motorkáři z ciziny (Poláci, Slováci, Holanďani atd.) Po obědě jsme se začali řadit na společnou vyjížďku po Trutnově a okolí se zastávkou na motokrosové traťi v Radči, kde se všichni mohli pokoukat na trénink profi jezdců a poté odvážlivci na endurech i vyzkoušet trať.

                                                               ¨                                                                                                                                               Po návratu z vyjížďky se po krátkém odpočinku jel sprint na 400m do kopce a každému byla měřena rychlost radarem, který zapůjčila Policie.

                                                                                                                                                                                                          První kapela sobotního večera - Mallström nám začala hrát v 17 hodin, v přestávkách pokračovali soutěže o ceny jako jízda zručnosti, házení motorem ČZ175, kterého se dokonce zůčastnila i zástupkyně něžného pohlaví a dokonce zahanbila i některé motorkáře. Další kapelka, která nám zahrála byla Tarantule, při které probíhala soutěž přetahování lanem mezi partou kelímkářů a Gilera motoclubem, kterou jsme naprosto překvapivě vyhráli ve dvou kolech. V pozdních hodinách nám ještě zahrály kapely "My" a Cémur šámur. V průběhu srazu na nás bylo několik stížností kvůli nočnímu nadměrnému hluku, ale motosraz bez muziky a bez hřmění motorů by nebyl motosraz.

                                                                                                                                                                                                            Na sraz přijelo zhruba kolem 80ti lidí, hodně motorkářů se zastavilo u brány a nechtělo se jim dovnitř kvůli nízké účasti a některým se 100Kč za 6 kapel a ostatní program na víkend zdálo moc peněz.

                                                                                                                                                                                                          Musíme mockrát poděkovat všem kapelám, které všechny po zjištění našich finančních problémů hráli jen za cesťák, taky zvukaři p. Petříkovi za perfektní zvuk a pochopení. Samozřejmně taky všem co na sraz přijeli a bavili se.

 

                                                                                                                                                                                                                       David - Gilera motoclub

 

Musím ještě podotknout, že vyšel článeček o srazu v Krkonošských novinách ve středu 22.5 a v pátek 24.5 v ČMN, se kterým nejsem spokojen a to hlavně proto, že je podepsán mým jménem. Do redakce jsem posílal článek tak jak je na těchto stránkách. Jak vyšel v ČMN můžete porovnat samy.

David

I takto výkonné stroje k nám přijely :o)

 

Moto Guzzi - Le Mans (možná jediná v republice) - I takové stroje k nám jezdí :o)

 

I takové stroje přijely :o)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U vstupu - Mařena, já, Aleš