Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Jak zapojit olejové čerpadlo na XR2 ??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kovin20



Založen: 19.9.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: neděle 16 leden 2011, 18:46    Předmět: Jak zapojit olejové čerpadlo na XR2 ?? Citovat

Prosím o radu, mohl by mi někdo popsat zapojení olejového čerpadla na gileře XR2 ? Čerpadlo mám nezapojené tak bych byl rád kdyby mi to někdo popsal. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: neděle 16 leden 2011, 23:59    Předmět: Citovat

XR2 nemám,ale všeobecně Gilery mají:
-silná hadička vede z nádrže do oil-čerpadla a z něj vychází tenká hadička,která je na konci zapojená do sacího potrubí mezi karburátor a válec (měla by tam koukat taková mosazná pidi trubička,tak na ní).Nezapomeň zkontrolovat zda trubička není ucpaná!
-pak mechanika,lanko od plynu se u krku řízení dělí na jedno co tahá za šoupě v karburátoru a druhé co jde do oil-čerpadla a otáčí čerpadlem.Lanko oleje se seřídí tak,aby se v klidu motoru kryly rysky na tom otočným bazmeku oil-čerpadla.To by měla být celá věda.Pak už jen použít kvalitní PLNĚ SYNTETICKÝ olej určený pro oddělené mazání 2T motorů např.já používám REPSOIL completion,asi za 320,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kovin20



Založen: 19.9.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pondělí 17 leden 2011, 20:40    Předmět: Citovat

Tak jsem na to koukal a to lanko se nikde nedělí, ale to se dá snad koupit nový ne? Jinak díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist