Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


el.schema na gilera rx 200 arizona

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
velkyjohnny666



Založen: 2.7.2010
Příspěvky: 14
Bydliště: kutna hora

PříspěvekZaslal: sobota 03 červenec 2010, 17:27    Předmět: el.schema na gilera rx 200 arizona Citovat

zdar motorkari,mam problem,jsem tu novej,a koupil jsem gileru rx arizona 200,motor je v poho,ale neni na ni natazena vubec elektrika,tak vam zadam,kdo ma schema na zapojeni na ni,predem vsem diky,zda ho nekdo mate,muzete my ho poslat na e-mail,mam komplet schema na jawu od 125 do 350,a muzu i poradit,jezdil jsem na jawach skoro 6 let,vim onich v podstate vse
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: pondělí 05 červenec 2010, 18:15    Předmět: Citovat

Na hl.stránce/jednotlivé typy a až dole je odkaz na manuály a servisky,tvůj typ tam sice není,ale nic jiného asi neseženeš.Stejně je to hodně podobný.Jawky znám taky a tady se to moc neliší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Branas



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: úterý 06 červenec 2010, 09:08    Předmět: Citovat

no moc nelisi, u selnicnich giler by se lisisilo hodne, ty maj kapacitni zapalovani, ale rx je jeste klasika, tam staci zapalovani rele a inducka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
velkyjohnny666



Založen: 2.7.2010
Příspěvky: 14
Bydliště: kutna hora

PříspěvekZaslal: úterý 06 červenec 2010, 10:30    Předmět: Citovat

dik za info,mas recht,jawka jsou v poho,gileru mas skoro pul roku a nemuzu ji zprovoznit,visi to jenom na elektrice,a snad to najdu,pac jsem pocitacovej antitalent,jawku bych klidne bral znova,klidne ji vymenim za gileru,bez problemu,jawku jsi udelam kdykoli,ale tohle my nak nejde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
velkyjohnny666



Založen: 2.7.2010
Příspěvky: 14
Bydliště: kutna hora

PříspěvekZaslal: úterý 06 červenec 2010, 10:34    Předmět: Citovat

ja nevim,jakej je v tom rozdil,tohle je moje 1 gilera,jinak jsem mel vse mozny,-jawa,yamaha,suzuki,honda,-ale tohle jeste ne,koupil jsem jsi na gilru civku,pac ta puvodni byla vypalena,prej,ale problem je v tom,ze ta puvodni ma privod na jeden kabel,a ta nova,uz ma na dva,a hlavne ma bez kontaktovy zapalovani,a stim jse jeste neprisel do styku,tak ze nevim jak jse napojuje,aby slo,jinak dik za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
velkyjohnny666



Založen: 2.7.2010
Příspěvky: 14
Bydliště: kutna hora

PříspěvekZaslal: úterý 06 červenec 2010, 10:48    Předmět: Citovat

tak jsem jse koukl na ten odkaz,na to schema,a nevim v jaky programu to mam stahnout,zda my muzete poslat,primo stacene schema,byl bych moc vdecen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: úterý 06 červenec 2010, 22:00    Předmět: Citovat

velkyjohnny666 napsal:
tak jsem jse koukl na ten odkaz,na to schema,a nevim v jaky programu to mam stahnout,zda my muzete poslat,primo stacene schema,byl bych moc vdecen


*.psd (Photoshop Document) je výchozí formát programu Photoshop od Adobe a nebo :http://www.slunecnice.cz/sw/pictview/
*.pdf Adobe Reader (Acrobat Reader) - stahneš např. zde :http://www.slunecnice.cz/sw/acrobat-reader/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
velkyjohnny666



Založen: 2.7.2010
Příspěvky: 14
Bydliště: kutna hora

PříspěvekZaslal: středa 07 červenec 2010, 07:07    Předmět: Citovat

tak jsem zkusil ten rpogram a furt nic,jse neda nic delat,uz me to neba furt nekde neco hledat,ji vymenim nebo prodam,uz jsem jse rozhodlkdyby jsi o nekom vedel,tak at my da vedet,moto je komplet az na tu elektriku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: středa 07 červenec 2010, 12:37    Předmět: Citovat

1)Nevím,které schéma se snažíš otevřít,ale mě jdou všechny.Stáhnu k sobě na PC,pokud má koncovku zip rozbalím a prohlídnu dle koncovky jedním z těch prográmků viz. starší příspěvek.
2)Koukni do jednotlivých typů,ale do RX 125 je tam článek od Jancco i s jeho tel.číslem,zavolej mu o radu (měl i RX 250)-možná bude potřeba přidat předvolačka na slovensko.
A nebo jsem našel starší izerát http://motorky.hyperinzerce.cz/enduro/inzerat/1165610-enduro-gilera-rx-arizona-200-nabidka-zlinsky-kraj/ - je tam ICQ kontakt a zkus se optat tam.
Vzdáváš to dost brzo,takový stroj je celkem rarita,dát do origo stavu a za-syslit !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
velkyjohnny666



Založen: 2.7.2010
Příspěvky: 14
Bydliště: kutna hora

PříspěvekZaslal: středa 07 červenec 2010, 12:54    Předmět: Citovat

to je zajimavi,me to nejde,a pokousel jsem jse to ztahnout z tohodle odkazu http://www.gilera.cz/Dokumentace/servisky.htm,ten jsem nasel zde v dokumentaci v sekci,el.schema,je tam vic odkazu na 4 takty a na 600,a nesel my ani jeden otevrit,jinak dik,zkusim mu napsat a uvydime,ja vim ze to vzdavam brzo,ale uz me to nebavi,jsem jsi ji koupil stim ze na ni budu jezdit hned,a ne ze my bude stat v dilne takovou dobu a furt nic,akorat stravenej cas a penize,a jinak zadnej pozitek,kdyz t jenom stoji,jestly te teda muzu poprosit,kdyz tobew to jde otevrit vsochno,tak jestly by jsi my nemohl poslat to schema na meil,mam ho tu uvedenej,jestly muzes,predem dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: středa 07 červenec 2010, 15:12    Předmět: Citovat

No mě to jde, nejprve stáhnout a pomocí těchto dvou prohlížečů prohlížím.Tebe asi bude nejvíc zajímat schema XR 125 obě části ty prohlížím tím Pictview a nebo ta serviska ,,CX-APACHE-CRONO-FREESTYLE" a to je v pdf - na to je ten Adobe Acrobat Reader.Neradil bych co nejde !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
velkyjohnny666



Založen: 2.7.2010
Příspěvky: 14
Bydliště: kutna hora

PříspěvekZaslal: středa 07 červenec 2010, 15:48    Předmět: Citovat

to my je jasny ze by jsi my neradil,neco co nejde,ono to pry taky muze byt pc,ze to nezvladne,ja mam starsi typ,a jak jsem jiz psal,moc jse v tomhle nevyznam.tak jestly te mohu znova pozadat,zda by jsi my to schema nemohl poslat meilem,byl bych ti moc vdecen,kdyby jsi mohl,a pak mam jeste jeden dotaz a to,zda by jse sem mohly pridat manualy na jawy,nekde mam manualy na jawy od pionyra az po 350-639,a jsou komplet,od udrzby motoru az po elektriku a k tomu bych nekde mel mit knizku,jak zvysit vykon u jawy atd.predem ti moc dekuji za to kdyby jsi my mohl poslat ten manual,asi ten na 125,jak rikas,asi to bude skoro stejny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist