Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Začátek!!!???

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Persil



Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: Horní Benešov

PříspěvekZaslal: neděle 13 duben 2008, 19:48    Předmět: Začátek!!!??? Citovat

Zdravim,nedávno jsem prestoupil z yuki na GILERU SP 02(parádníWink )...Ale predtim jsem nikdy dvoutakt nemel a s gilerou zadnou skusenost nemam...A bojim se,ze si sni jeste moc nerozumim a motorce to i vadi!Urcite nedelam moc veci dobre!Tak se chci zeptat na jaky styl jizdy je takova motorka zvykla?a jestli ji nevadi caste otevirani a zavirani privery pri razeni adt...Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: neděle 13 duben 2008, 22:57    Předmět: Citovat

Já jezdím na dvoutaktech již dvě desítky let a držím se doporučení co my bylo zděleno v začátcích mojí moto-kariéry :
1)Dvoutakty nemají rádi konstantní otáčky,proto co nejmíň jezdím po dálnicích a moc rovných silnicích (stejně je to nuda).Totiž vyžadují aby se měnil rytmus jízdy (porád cvičit s plynem - přidat/ubrat),jinak se jim přehřívají písty a hrozí zadření.
2)Používat velmi kvalitní motorový oil,já to krmím Repsol Completion (100% syntetika).
3)Přívěra se otevírá sama (u SP02 mechanicky v cca 8000 ot/min),tak to asi moc neovlivníš aby se neotvírala a nezavírala (jedině že bys jezdil jak hlemejžď) - ta musí právě makat a k tomu tam je.
4)Nad těch 8000 ot jí ženu až po zahřátí
5)Dodržovat servisní intervaly na výměnu pístní a ojniční sady - dřív než zadřeš,pak by cena opravy vyšplhala o cenu nového Nicasillu (tvrdý povrch na stěně válce,který normálně má vyšší životnost než motocyklista.
--ostatní jistě doplní moje názory. Zdar SP02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist