Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


pridrene ojnicni lozisko na klice

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 27 listopad 2007, 19:30    Předmět: pridrene ojnicni lozisko na klice Citovat

Tak sem tedka v sobotu vydelal motor ze svoji SP 01 pze sem myslel ze bude zadrena ale pist i valec je ok!No a kouknul sem do klikovyho prostoru a ojnice je v miste spodniho ojniciniho oka uplne zfialovela a chodi docela spatne na te klice tak sem usoudil ze to bude asi pridreny nebo se rozsipala klec loziska!Tak sem se chtel zeptata jestli s tim ma nekdo zkusenost,jestli je mozne takovou ojnici jeste pouzit pokud nebude mit v oku vydrene drazky?Na klice se z toho tepla udelala duha ale to mi je jedno mam druhou ale ojnici teda nvim kde bych sehnal (sice mam jeste jednu z SPcka ale ta je o neco delsi,coz nechapu)
Návrat nahoru
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: sobota 01 prosinec 2007, 12:27    Předmět: Citovat

já bych to rozpulil, pokud bude válec s nicasilem uplně v pohodě, tak koupil ojniční sadu a ložiska a složil to zpět... Jinak já tam drážku měl.. teda drážku... vypadalo to prostě dojebaně Very Happy Nevim jak to popsat, prostě už se to ale nedalo použít.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist