Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


test mixéru???

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: pátek 08 červen 2007, 19:57    Předmět: test mixéru??? Citovat

nevíte někdo jak odskoušet mixér?zkoušel jsem odpojit hadičku z karbecu a přivést do lahvičky a nedospěl jsem výsledku.zdá se mi že tam steče míň oleje než projedu bunzínu.(samozdřejmě k poměru oleje s benzínem).je možné že sání si to taky malinko tahá z mixéru?v okolí servisák na motorky mi řekl že se mixéru bát nemusím.že vydrží životnost motorky bez problému pokud nepojede na prázdno bez oleje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Semo
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 09 červen 2007, 18:40    Předmět: Re: test mixéru??? Citovat

lybor napsal:
nevíte někdo jak odskoušet mixér?zkoušel jsem odpojit hadičku z karbecu a přivést do lahvičky a nedospěl jsem výsledku.zdá se mi že tam steče míň oleje než projedu bunzínu.(samozdřejmě k poměru oleje s benzínem).je možné že sání si to taky malinko tahá z mixéru?v okolí servisák na motorky mi řekl že se mixéru bát nemusím.že vydrží životnost motorky bez problému pokud nepojede na prázdno bez oleje

Never mu ani slovo Exclamation Stále som mal dostatok oleja a kvôli mixeru som ju zadrel Evil or Very Mad
Návrat nahoru
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: středa 13 červen 2007, 20:13    Předmět: Citovat

přece jenom bych to chtěl zkusit.brácha měl tu morku asi 4roky a neměl s mixem vůbec žádný problém.potom ji sice zadřel ale nebyla to chyba mixu.po 3letech zase jezdí a podle ujetého většího množství benzínu vypadá že to mixuje dobře.raději to ale pořád zkoušim než ho zkusím zapojit.zase vím že oprava kvůli vynechání mixu je docela drahá.tak se pořád rozmýšlím. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: pátek 15 červen 2007, 23:33    Předmět: Citovat

kdo z vás má vlastně pořád zapojený mixér?a kolik máte najeto??Pořád se nemůžu rozhodnout jestli ho zapojit nebo úplně odpojit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: pondělí 18 červen 2007, 21:31    Předmět: Citovat

Já ho mám odpojený, bez problémů jezdím už tak 20tis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
comgen



Založen: 15.12.2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05 červenec 2007, 12:08    Předmět: mix Citovat

na volnoběh ti to moc dávat nebude, ale stejně mi to kape taky málo a funguje. Zkus to přicpat prstem jestli tě to přetlačí, jako moc silný to neni, ale určitej tlak to vyvinout musí, když ne, tak pak by to mohl být problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Semo
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 05 červenec 2007, 12:38    Předmět: Citovat

Inak ako riedite olej s benzínom? Pretože ja som dával 1:50 a som ju zadrel znova Evil or Very Mad Stalo sa to keď som ju prvý krát po 750km zábehu začal točiť. Bol na vine slabý zábeh, alebo zlý pomer alebo čo? Confused
Návrat nahoru
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: pátek 06 červenec 2007, 01:03    Předmět: Re: mix Citovat

comgen napsal:
na volnoběh ti to moc dávat nebude, ale stejně mi to kape taky málo a funguje. Zkus to přicpat prstem jestli tě to přetlačí, jako moc silný to neni, ale určitej tlak to vyvinout musí, když ne, tak pak by to mohl být problém.


Já to zkoušel normálně v provozu.Měl jsem u motoru upevněnou lahvičku a do ní jsem měl dovedený vývod z mixéru a sledoval jsem jestli sedí poměr spotřeby benzínu a oleje co se nastřádal v lahvičce..(Benzín jsem měl s olejem) nakonec se mi zdálo že poněr zhruba sedí.hak jsem zapojil hadičku z lahvičky do karburátoru.Mám najezděných asi 500km s mixérem a vše ok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: pátek 06 červenec 2007, 01:05    Předmět: Citovat

Semo napsal:
Inak ako riedite olej s benzínom? Pretože ja som dával 1:50 a som ju zadrel znova Evil or Very Mad Stalo sa to keď som ju prvý krát po 750km zábehu začal točiť. Bol na vine slabý zábeh, alebo zlý pomer alebo čo? Confused


Netočil jsi to za studena do žívých?Jinak jsem míchal taky 1:50 a vše bylo v pohodě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Semo
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 06 červenec 2007, 01:13    Předmět: Citovat

Určite nie.. Stále som motor poctivo zohrieval... Myslíš, že slabý zábeh?
Návrat nahoru
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: pátek 06 červenec 2007, 08:42    Předmět: Citovat

tak to si zrovna nemyslím.já jsem RC-čko točil od prvních km po nicalilu.sice jenom chvilkově ale točil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Venca6a6



Založen: 26.2.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Veselí nad lužnicí

PříspěvekZaslal: úterý 26 únor 2008, 21:03    Předmět: Citovat

a kolik kilaku musim najet aby se dobre zabehla????a redi se to jak pri zabehu???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: středa 02 duben 2008, 20:24    Předmět: Citovat

Nevím jestli to ještě potřebuješ vědět,ale manuál na dvoutaktní Gilery hlásá toto :
Prvních 1000 Km vytáčet jen do 5000 ot/min a max PÚL plynu !!! A mezi 1000-1500 Km plný rozsah otáček,ale pořád jen půl plynu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist