Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


pruzinka ve valci predni brzdy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
denny_x
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 27 březen 2007, 09:55    Předmět: pruzinka ve valci predni brzdy Citovat

Zdarec lidi, mam problem, hele, urcite uz kazdy z vas kdo ma 125 mel rozebrany tlakovy valec predni brzdy. Je tam pistek s gumickama a pruzinka tvaru kuzele. Ta pruzinka se mi zlomila a tim padem se nevraci packa a taky nejde natlakovat brzda. Projel sem uz x obchodu a nic. Udajne neni normalizovana. prosim poradte, bez toho jsem zdracen
Návrat nahoru
Semo
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 01 duben 2007, 23:51    Předmět: Citovat

ja som tiež zháňal pružinku... Podľa mňa to je nezohnateľné. Jedine kúpiť starý tečúci alebo inak poškodený valček a z toho...
Návrat nahoru
comgen



Založen: 15.12.2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: neděle 08 duben 2007, 13:35    Předmět: pružina Citovat

v každý pérovně ti to za stovku udělaj na míru, sem od plzně a tady jednu teda máme : )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivano
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 10 duben 2007, 10:56    Předmět: Citovat

ja som mal tiez problem s vacekom ale nie s pruzinkou ale s tou gumickou na valceku.Ona ked je stara tak sa rozsiri a potom ten valcek dobre nechodi lebo ho brzdi ta gumicka..takze ak ty to bude robit tak ju len obrus a pojde to
a tu pruzinku ty vyrobia
Návrat nahoru
Laďa Prášil
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 14 duben 2007, 13:17    Předmět: Citovat

Zdar Ivano a ostatni. Mně se právě zadírá těsnění a přední mi prasklo. Údajně Grimeca je zaměnitelná s Brembo, ale s jakým, to ti nikdo neřekne, protože katalogy jsou podle typů a ne podle rozměrů. Takže asi by pasovala i nějaká pružina. Jenže jak jsem říkal - u nás jsem se ptal prodejce KTM (který mají bremba) a říkal že nmusí vědět, konkrétně co a hlavně na co má objednat. Já jsem v pytli s tím těsněním. Kdybyste věděli radu... Pístek pumpy s oddělenou nádobkou je asi stejnej Já to mám z GFR 125)
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist