Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Mnozstvo oleja do precnych tlumicov na RX 125

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fiky007
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 14 březen 2007, 20:47    Předmět: Mnozstvo oleja do precnych tlumicov na RX 125 Citovat

caute! chcel by som sa opytat ci viete niekto kolko ide oleja do prednuch tlmicov na GILERE RX 125 Arizona Hawk a este ci neviete ci to ma aj niekde olejovy filter a kde sa do nej leje olej lebo je tam jeden srob a z toho maze aj retiazku a neviem ci je to ten spravny alebo je nejaky este aj inde. Prosim vas poradte mi Sad alebo mi poradte kde by som knej zohnal manual a keby ste mi mohly odpovedat co najskor hcem to uz skladat diky
Návrat nahoru
fiky007
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 17 březen 2007, 09:28    Předmět: Citovat

prosim vas poradte mi niekto ohladom toho oleja do prednich vydiel Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: sobota 17 březen 2007, 12:13    Předmět: Citovat

Taky jsem nevěděl kolik tam nalít tak jsem si zavolal odborníkovi a ten doporučil... Lít olej a zkoušet propružovat, dokud to bude jakoby chrochtat tak dolívat... potom stejný postup u druheho tlumiče, nebo si zapsat kolik jsem nalel do prvniho Wink U mě to zafungovalo. GL
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fiky007
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 17 březen 2007, 13:52    Předmět: Citovat

goulash napsal:
Taky jsem nevěděl kolik tam nalít tak jsem si zavolal odborníkovi a ten doporučil... Lít olej a zkoušet propružovat, dokud to bude jakoby chrochtat tak dolívat... potom stejný postup u druheho tlumiče, nebo si zapsat kolik jsem nalel do prvniho Wink U mě to zafungovalo. GL
diky moc
Návrat nahoru
denny_x
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 24 březen 2007, 21:55    Předmět: Citovat

No ja mam SPecko a olej sem tam daval dle toho kolik tam bylo stareho, snad ho tam bylo dost, ale tak vidla mi pruzi, sice je tvrdsiho kalibru nez treba u yamahy ybr ale dle meho je to tim ze oproti te yamaze je to ryze sportovni stroj
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist