Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Startovací klika

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Freeman
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 04 červen 2006, 10:30    Předmět: Startovací klika Citovat

Ahoj všem....

Mám takový menší problém se startovací klikou... Postavil jsem motorku na terásek, zařadil neutrál a že to našlápnu. Klika se ale nevrací do původní polohy, zůstavá dole... Otevřel jsem tedy motor a vyndal tu hřídel s kolečkem a perem od startovací kliky. A tady je problém... Sad Velké ozubené kolo na hřídeli je na pevno (jakoby nalisováno)., a já právě nevim, zda-li má být volné a točit se na hřídeli, nebo pevné a točit se s ní... Domnívám se, že musí být volné, ale nechce se mi do něj mlátit kladivem nebo jej jinak násilně zkusit uvolnit, protože si tim nejsem jist... Pokud můžete, poraďte prosím...
Díky moc Freeman...

Tak už se to vyřešilo. Kolečko se zadřelo na startovací hřídely. Stačilo srazit kolečko, zabrousit hřídel, a vnitřek kolečka aby to šlo volně a je to OK. good
Více foto-informací zde.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist