Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


manální přívěra..

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mafficek



Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04 říjen 2012, 16:30    Předmět: manální přívěra.. Citovat

zdar hoší jak funguje ta manuální přívěra.. je tam jakoby místo na lanko, ale nějak sem nepochopil jak by měla fungovat, zkoušel sem jí točit na neutrál a jakoby zapnout přívěru a vypnout a nepoznal sem rozdíl.. díky za info borci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
l1bi



Založen: 6.6.2012
Příspěvky: 18
Bydliště: Mirotice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04 říjen 2012, 16:52    Předmět: Citovat

tak ji nejspíš máš opačně když ti funguje tak na volnoběh sní to má hlučnější zvuk více to zní z tlumiče prostě je zvuk ostřejší Very Happy jo je tam držák na táhlo ale to už nemám tak nevím jak se to ovládá ale když ji necháš stále otevřenou pojede to lépe od nižších otáček Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mafficek



Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04 říjen 2012, 17:07    Předmět: Citovat

aha.. Smile) to zní dobře.. je to docela doba než se to rouzkouše do těch 5,5 tis.. Very Happy a nezkurví se to když jí tam nějak bloknu na tvrdo ? ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
l1bi



Založen: 6.6.2012
Příspěvky: 18
Bydliště: Mirotice

PříspěvekZaslal: pátek 05 říjen 2012, 06:14    Předmět: Citovat

zkurvit by se nic nemělo nic tam není než ten váleček(přívěra)a výfuk na druhé xr1 na které mám motor asi z rx ji tak mám a nic se stím zatím nestalo přivázal jsem ji drátem a zajistil šroubkem ona stejně jen přivírá průměr výfuku good
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
l1bi



Založen: 6.6.2012
Příspěvky: 18
Bydliště: Mirotice

PříspěvekZaslal: pátek 05 říjen 2012, 06:14    Předmět: Citovat

zkurvit by se nic nemělo nic tam není než ten váleček(přívěra)a výfuk na druhé xr1 na které mám motor asi z rx ji tak mám a nic se stím zatím nestalo přivázal jsem ji drátem a zajistil šroubkem ona stejně jen přivírá průměr výfuku good
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Branas



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: neděle 07 říjen 2012, 11:41    Předmět: Citovat

mechanicka privera jde od spoda z motoru tahlem nahoru k valci, fuguje na principu odstredivy sily kulicek.....jestli je tam uchyt na lanko, je to elektricka, uz se to tu resilo....pri otevreny privere je to linejsi na rozjezd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist