Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Karbec

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 14 červen 2006, 16:09    Předmět: Karbec Citovat

Ahoj potrebuju nutne radu od nekoho kdo ma 125cu Gileru samo ze 2outakt...! Ja mam SP 01 r.v. 1991 ale rek bych ze sou vsechy skoro stejny..!
Z karburatoru vedou dve uzounky hadicky kazda je na jedne strane karbecu a me nevedou nikam sou proste ustrihnuty tak jestli by nekdo vedel kam by meli vest jestli nekam do sani nebo do nakyho spejtnyho ventylu nebo kam tak piste....ja nvim ale sou to asi podtlakove hadicky a tim padem me masina nechce jet vic nez 120 coz je na 31koni docela malo Crying or Very sad Tak pls raďte raďte raďte....Dik moc za vsechny odpovedi
Návrat nahoru
Vojcek
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 14 červen 2006, 18:06    Předmět: Citovat

to by měli bejt hadičky na přepad ne?? Já tam mam jen náký vývody, asi tři a ani hadička na nich není Laughing hlavně si dej bacha na hadičku, která vede z oilmasteru..
Návrat nahoru
Michal
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 15 červen 2006, 12:48    Předmět: Michal Citovat

No ony to muzou byt hadicky z mixu,lejes olej do benzinu nebo ne?Ja mam Mix odpojeny taky me tam vedou dve hadicky jedna kterou tekl olej do karbece a druha byla zavedena pod motor jako odtek.
Návrat nahoru
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 17 červen 2006, 21:58    Předmět: Citovat

ee od mixu to neni mam oddelenou nadrz na olej a maze mi to v pohode sou to fakt uzounky hadicky muzou mit tak prumer 3mm a vedou z bocnich stran ne ze strany kde je sání...!
Nemhol by mi nekdo poslat fotky jeho karbecu kdo ma 125 2 takt..?
Návrat nahoru
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: neděle 18 červen 2006, 08:51    Předmět: Citovat

Zdravím, koukni sem takhle je to udělaný u naší. Je to RX, ale mohlo by to být podobné. Mix mám odpojen.
http://gilera.xf.cz/album/index.php?folder=/02_prvn%ED%20pr%F9zkum/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 18 červen 2006, 09:37    Předmět: Citovat

A ta uzka hneda hadicka co je z kazde strany je na co......rek bych ze tou sou ty stejny jak na te moji....!
Návrat nahoru
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: neděle 18 červen 2006, 11:56    Předmět: Citovat

Fakt nevím, moto máme jen asi měsíc, a dostupná literatura chybí. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 345
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: neděle 18 červen 2006, 16:40    Předmět: Servisní příručka 125ccm Citovat

No já jsem to podrobně nečetl, protože už momentálně žádnou 125ccm nemám. Ale není karburátor popsanej v tý servisce co je ke stažení na webu gilera.cz (CX-Apache-Crono) ????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 25 červen 2006, 10:44    Předmět: Citovat

No tak jako par obrazku toho karbecu tam jako bylo ale vubec mi to nepomohlo Crying or Very sad
Návrat nahoru
Pája SP02
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 06 srpen 2006, 21:34    Předmět: Citovat

Dvě uzounký hadičky vedoucí z boku karburátoru jsou odvětrávání a přepad z plovákové komory.Jsou dvě,páč plováková komora je prakticky rozdělena na dva prostory s dvěmy plováky na jednom pákovým mechanizmu,který zavírá ventil plnící komoru benzínem.Měli by vést přes osu zadní kyvky dolů pod motorku-tam by si případně,ale hlavně bezpečně karbec odplivl přebytečný benzín,lepší než na rospálený motor,nebo výfuk.
Hurá Hodně ujetých Km a čau Hurá
Návrat nahoru
denny_x
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 18 únor 2007, 21:46    Předmět: Citovat

no ja mam SPéčko a mam tam 3 hadicky, z kazdeho boku jednu a jednu jakoby az ze spodni casti karbecu, dystak jesi mas tak sem hod icq
Návrat nahoru
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 19 únor 2007, 19:59    Předmět: Citovat

Moje ICQ je 332-013-189...super dalsi clovek co ma SP hned si me pridej do listu
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist