Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Priskrceni na vykonu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 26 červen 2006, 19:34    Předmět: Priskrceni na vykonu Citovat

Nevite nekdo ktera ze starsich 125citek giler se vyrabela v 11kw potreboval bych potvrzeni o tom ze se v takove verzi vyrabela a nevim jestli vubec nakou takovou delaly...!? Uz sem volal do Cagiva Praha ze bych si chtel nechat Gileru SP-01 priskrtit na 11kw a uplne se mnou vyjebali ze prej to nikdy nedovazeli tak to delat nebudou.....
Návrat nahoru
Semo
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 26 červen 2006, 22:57    Předmět: Citovat

Ja som videl jednu 125-ku, ale tá mala 14 kW. O 11kW som už počul, ale nestretol sa s nimi....Prečo to vlastne chceš škrtiť?
Návrat nahoru
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 29 červen 2006, 19:29    Předmět: Citovat

Protoze mi je 17 a mam ridicak A1.....! A tedka ten bodovej system jako 25-50 tisic pokuta hmm to bych ji mohl rovnou prodat kdybych tu pokutu mel platit...!
Takze jako neni zadna gilera s tech 125 mimo skutry co se vyrabeli v 11kw verzi?
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pátek 30 červen 2006, 17:39    Předmět: 11KW Citovat

Tehdá - 1986-1993 žádný takový výkonový omezení nebyly. Proto výrobce neměl potřebu dělat seškrcený motory. Naopak se snažili dostat z toho max výkonu. Takže bys musel jedině nějak zaonačit, aby ti někdo napsal, že to má 11kw (i když nemá).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 01 červenec 2006, 15:57    Předmět: Citovat

njn jenze ja zadny takovy konexe nemam aby mi to nekdo proste jen tak prepsal Crying or Very sad
Ale tedka prej ten bodovej system je udelanej tak ze kdyz ti zabavi policajti papiry nebo tak neco tak ti magistrat musi do 5 dnu poslat nakej doporucenej dopis ze s tebou zahajujou spravni rizeni ale kdyz ty si to na te poste do tech 5ti dnu nevyzvednes tak se to rizeni tim padem stornuje a oni ti na magistrate musi po tech 5ti dnech vratit papiry takze zadny body ani pokuta...! Ale do roka se to ma zmenit ale to me nesere to uz budu mit Acko Wink
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 07 srpen 2006, 07:31    Předmět: Seškrcení výkonu Citovat

Něják to uškrtit na 11kW určitě půjde, ale kdo to udělá, to netuším. V tý Cagivě jsou taky pěkný dobytci co? Tak ať se nehlásej jako zastoupení Gilery, když v tom nechtěj šťourat. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 17 srpen 2006, 20:02    Předmět: Citovat

Jo to teda sou se semnou vo tom ani poradne nechteli bavit! Tam totiz clovek musi jit s kapsou plnou penez a utratit tam neco aby se s nim bavili...sfine to sou
Návrat nahoru
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17 srpen 2006, 21:20    Předmět: Citovat

V Cagivě mi hoooodně pomohli při přepisování rámů, ale když jsem se zmínil o 11kW, tak na mě vyhrkl že si to na triko neveme a tak... Ani se mu nedivím... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
denny_x
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 18 únor 2007, 20:34    Předmět: Citovat

no ja řeším stejnej problém s těma kilowatama, ale jak ty rikas o tom dopise tak se mi to nejak nezda,¨oni ti ho urcite nejak doruci
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist