Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


zdravim prosba o radu www.hahne-power.de/gilera.htm

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Návrhy, připomínky, rejpání, apod.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
soopy



Založen: 15.8.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pátek 13 březen 2009, 21:27    Předmět: zdravim prosba o radu www.hahne-power.de/gilera.htm Citovat

zdravim nema nekdo skusenosti z touto strankou ?? Objednaval nekdo neco z tyto stranky? chci objednat svetlo ale nejako se mi nepozdava pristup toho pana diky moc za rady ktere mi jisto pomuzou diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19 březen 2009, 08:09    Předmět: Citovat

Byl jsem tam loni v lednu osobně (německá strana Šumavy hned kousek za hranicemi) a kupoval jsem přední ráfek na Nordwesta (cca 4500,-Kč), dále čidlo neutrálu, plynové,spojkové lanko a originál polepy na RC. Jako bonus za nákup jsem dostal navíc zadarmo nový olej.filtr na RC good . Jednání bylo ať už přes e-mail, telefon i osobně vždy najedničku good (když nepočítám překonávání jazykové bariéry ale to je spíš můj problém Laughing ). Pán je sice už starší, ale myslím že podrazák rozhodně není, jedná férově a na rovinu navíc je velkej fanda značky Gilera (ukázal mi celou svoji sbírku motorek), umí plynule anglicky takže domluvit se určitě lze. Nevím jak je to s nákupem a posíláním poštou, já jsem se tam raději otočil osobně a měl sem jistotu a díly během jednoho dne doma Razz .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: neděle 07 říjen 2012, 21:39    Předmět: Citovat

Nedávno som objednával cez mail od pána Hahne nové kompletné zapalovanie na moje Rc600, za kompletné zápalko chcel 159eur+poštovné 20eur. Zapalovanie je origo úplne nové, spokojnosť. Pán je už starší a má veľké zdravotné ťažkosti. Platbu vyžaduje uhradiť vopred cez PAYPAL, musím povedať, že jedná sériózne. Zapalovanie síce stálo 179eur, len sú problémy s registráciou na paypale, a následne mi 2-krát náš slovenský (PRIMITÍV) pracujúci v zásielkovej službe vrátil balík pánovi do HAHNE-POWER, preto lebo nemal na zásielke tel. kontakt priamo na adresáta, pritom tam mal pekne čitateľne vypísanú adresu. Boli to nervy, chvalabohu už mám Rc600 pojazdne Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: pondělí 08 červenec 2013, 11:20    Předmět: Citovat

Pozrel som na stránku www.hahne-power.de a dočital som sa smutnú správu veľký pán HAHNE odišiel navždy do motorkárskeho neba, veľký milovník a fanda značky GILERA.
S úctou spomíname.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejv



Založen: 14.3.2013
Příspěvky: 44
Bydliště: Všetaty

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29 srpen 2013, 12:05    Předmět: Citovat

tak to je veliká škoda. A jak to ted bude, bude prodej ND dále fungovat, zkoušel jste nekdo ? Potřebuji spojkové lamely, pružinky a olejové čerpadlo na RC600.

OIL čerpadlo by mohlo být klidně i použité...

Díky, dejv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Návrhy, připomínky, rejpání, apod. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist