Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Kdo má RX 125 ať se ozve - spínací skříňka...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: neděle 16 červenec 2006, 19:08    Předmět: Kdo má RX 125 ať se ozve - spínací skříňka... Citovat

Potřeboval bych vědět, jak funguje spínací skříňka na RXce.
Co ta prostřední poloha? Mám to zapojený od předchozího majitele tak, že když dám na prostřední polohu, rozsvítí se mazání, ale nejde to nastartovat, a když to dám doprava, tak mazání zhasne, i když není motor v chodu, ale motor se dá nastartovat. Myslím si že by mělo mazání svítit do doby než naskočí motor, ale nevím jestli je to tak. Sad
Má RXka čidlo na olej? Anebo k čemu slouží kontrolka olej, že by kontrolka oleje v nádrži k palivu? Zatím jsem po tím nepátral.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 17 červenec 2006, 08:15    Předmět: Spínačka Citovat

Už nevím přesně jak je spínačka na RX. Vím, že asi do roku 88 byly spínačky jiný, než máme my na moto.
Na spínačkách 88+ (asi) je z výchozí polohy (vypnuto) jen jeden krok doprava (zaptnuto) a doleva jsou dva kroky (oba zamknutý řidítka) jedna s parkovačkama, jedna bez ničeho.

Každopádně ta kontrolka je jen kontrolka hladiny oleje v nádržce na oilmaster. Takže jestli liješ olej přímo do benzinu, tak netřeba řešit.

Tak, že mazání zhasne při startu motoru je to jen u čtyřtaktů. U dvoutaktů když používáš oilmatera, tak kontrolka reaguje jen na plovák hladiny oleje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: pátek 21 červenec 2006, 13:30    Předmět: Citovat

Teďka mií došlo, že mám na ICQ kluka co má RX.... Ten by to mohl vědet - 127-961-875. Jinak já mám rok 90 a měl jsem to přesně tak jak píše David, ale měnil jsem spínačku takže to mám trošku jinak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 02 srpen 2006, 22:00    Předmět: Citovat

No ja to mam tak ze v poloze ON mi sviti i kdyz to nastartuju a zhasne mi az tam hodim kvalt...! pak uz se rozne jen kdyz je malo oleja to je jasny...!
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist