Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


stahovák na setrvak zapalovani

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 05 listopad 2006, 18:20    Předmět: stahovák na setrvak zapalovani Citovat

Zdarec

Mam v prevodovce naky zuby nebo naky zasuvaci segmenty polamany protoze mi tam nejde hodit rychlost a potreboval bych tu prevodovku rozpulit jenze nemam ten stahovak na ten setrvak co je na zapalovani a je na klice a jde na nej aji kolecko starteru...tak se chcu zeptat jestli nevite nekdo kde ho sehnat nebo jestli treba se u aut taky nepouziva na neco to bych si ho mohl sehnat....jo a meril sem to na tom setrvaku a ma to prumer presne palec 24,5mm a zavit 28Z
nebo jestli ste nekdo z brna a mate ho tak jestli by nebyl k vypujceni Wink
Návrat nahoru
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: pondělí 06 listopad 2006, 15:57    Předmět: Citovat

zdarec nevim jak to presen vypada ale mam stahovat na zapalko z aprilie klidne bych ho mohl zapujcit jestli to nebude podobny.Sem od brna takze neni problem to ozkouset
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: úterý 07 listopad 2006, 13:59    Předmět: Citovat

Já jsem magneto kdysi stahoval na R1 125 nějákým takovým univerzálním stahovákem, co se dají koupit, ale byl to dost porod a moc to nedoporučuju. Jinak, kdyby ten od Pettase z Aprilky nepasoval, tak si ho nech udělat na míru od někoho, kdo dělá na soustruhu...
Já si ho nakonec nechal taky udělat, ale kde skončil to už netuším. Na RC6oo si teď taky nechávám dělat stahovák na magneto (abych si ho nemusel furt půjčovat)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: neděle 12 listopad 2006, 23:40    Předmět: Citovat

Stahovák nemám ale dovolím si poznamenat, že stahováky pro typ bez startéru a ze startérem se liší... Tak jen ať se třeba nespleteš.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dudovicz
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 07 únor 2007, 13:22    Předmět: Citovat

Dikec za odpovedi koukal sem na net a ten stahovak z nemecka za 78euro tak to se mi torchu protocili panenky tze sem si to magneto(setrvak)promeril narysoval a nechal udelat na soustruhu za flasku ferneta!
To ja jen tak takovy story! Very Happy
Návrat nahoru
Musil Pavel



Založen: 30.6.2006
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: sobota 01 září 2007, 20:20    Předmět: Citovat

Dneska jsem sumdával magneto a známej mi udělal stahovák na soustruhu. Do magneta byl závit se stoupáním 1,25 mm a ten se zašroubuje do magneta. Středem tohoto stahováku jde šroub a ten tlačí na klikovku. Šroubem, se vytvořil tlak a potom stačí do toho klepnout. Dojde k odskočení rotoru. Pod ním je na třech šroubech podložka s cívkama a po oddělání je klikovka volná, Mám Gileri RX 125
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ládík
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 04 září 2007, 15:23    Předmět: Stahovak Citovat

Me pasoval na magneto zavit co je na jizdnim kole na krku rizeni takze pak stacila jenom svarecka
Návrat nahoru
a.s.k.



Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 13
Bydliště: Brezí-Velka Bites

PříspěvekZaslal: neděle 15 únor 2009, 20:10    Předmět: Citovat

zdarec nema nekdo na pujceni stahovak na setrvacnik mam gileru 125 fb. dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Branas



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: neděle 29 březen 2009, 21:06    Předmět: Citovat

na gileru kz kupovan stahovak buzzeti na skutra Very Happy cena asi 150Kc je tam 26x1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist