Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


GILERA KK,KZ o tomto typu vše pište sem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
M@X!S



Založen: 16.12.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Horní Benešov

PříspěvekZaslal: neděle 25 leden 2009, 20:41    Předmět: GILERA KK,KZ o tomto typu vše pište sem Citovat

gileru kk jsem si pořídíil hned jak jsem střelil simsona s51, takže to byl celkem velký skok výkonově a hlavně rychlostně.

Vodník s 6stupňovou převodovkou se spojkou a systémem APTS (přívěra) v olejové lázni , z této gilery jsem vymačkal okolo 154km/h najezdil jsem na ní takových cca 3000km.
Za čas mi začla ztrácet výkon a nedržela volnoběh. Takže jsem sundal hlavu, válec a zkontroloval píst , válec. Kousek stěny mezi kroužkama byl pryč tudiž tama unikaly tlaky tím že se ten vrchní kroužek v té mezeře prohl a netěsnil. Koupil jsem novou pístní sadu v Krnově u Gelnara cena 2 990,-
Teď to budu měnit , píst do toho válce sedí uplně maximálně na těsno , kroužky totéž. později tu hodím foto.
Kdyby někdo něco potřeboval icq 340-298-457 tel: 732634586
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist