Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


gilera xr 1 125

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gilera xr 1 125
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 27 říjen 2006, 14:30    Předmět: gilera xr 1 125 Citovat

Mam takovej problem mam Gileru xr 1 125, mam tam ladak od airho kompletni i se svodama proste komplet, ale nevim jestli je to mozny ale zere mi to strasne moc, nekdy mam dojem ze az 12-14l na 100km, pritom v papirech je psano ze to ma zrat tak 6,4.. Motor je v kupe je v prvotridnim stavu ma najeto 15 000km.. Takze nevim cim to je. Dekuji za odpoved. Very Happy
Návrat nahoru
dan



Založen: 17.7.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: sobota 21 červenec 2007, 08:25    Předmět: Citovat

zdravim kdyby se vam nahodou neco stalo z motorem nebo neco tak bych si ji od vas koupil jelikož schánim ladene svody a koncovku od arrow a neni k sehnani Sad Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wonavka
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 31 červenec 2007, 16:30    Předmět: Re: gilera xr 1 125 Citovat

Gilera xr 1 125 napsal:
Mam takovej problem mam Gileru xr 1 125, mam tam ladak od airho kompletni i se svodama proste komplet, ale nevim jestli je to mozny ale zere mi to strasne moc, nekdy mam dojem ze az 12-14l na 100km, pritom v papirech je psano ze to ma zrat tak 6,4.. Motor je v kupe je v prvotridnim stavu ma najeto 15 000km.. Takze nevim cim to je. Dekuji za odpoved. Very Happy

Mám jí taky a žere jak zmámená,teda když za ní netaháš,tak ne,ale to zas není žádný svezení,když jsem tahal rozum z mechanika,tak mi řek co prej chci od závodního motoru-šetřit,nebo si zajezdit. Tak jezdim a neřešim. Svině žíznivá.
Návrat nahoru
dan



Založen: 17.7.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: úterý 31 červenec 2007, 18:06    Předmět: odp Citovat

Zdravim hele jsou 2 typi karburatoru z plastovim vikem zespoda a normalnim hlinikovym a ten s tim plastovim ma 1trisku navic ale nevim na co je ale je to asi tim na my minuly motce taky gilera125 arizona rx sem mnel taky arrow a karbec z hlinikovym vikem a zralo to normal a tet mam z plastovim a seriovym vyfukem a taky mi to zere nak moc!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 01 srpen 2007, 10:37    Předmět: Citovat

Jako optimální spotřebu u XR1 bych viděl tak 5-8l (po silnici). Jestli to žere víc, tak to skoro není normální. Ale těžko hledat problém. Nejspíš v karburátoru. Já měl dve R1 125 - jedna jezdila tak za 6, jedna cca 7-8l. (Tahal jsem za to celkem fest).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
speedy83



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: středa 01 srpen 2007, 22:40    Předmět: karbec Citovat

vrátím se ke karbecu s plastovým víčkem ze spoda je to karburator pro kz kk atd. protože má asi dve trysky větší a jednu na víc ten karbec ti zvíší výkon asi o 3 koně a 1 vola kterej do něj bude lej víc benzínu ale zas tak hrozný to není ja jsem s hliníkovým spodkem předělal na ten větší a jezdím za 7-8 litrů ve dvou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist