 |
GILERA motoclub Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
|
| Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
| Autor |
Zpráva |
Bl@ck-Tig3r Anonymní
|
Zaslal: čtvrtek 19 duben 2007, 09:30 Předmět: jen tak |
|
|
Zajimalo by me jaky mate nazor na Gagivu Super City 125? pac me se celkem libi a hlavne se mi libi jak ma ten dvojitej vejfuk. Ma vzhled opravdu velky motorky a to se mi moc libi. tak me zajima jestli s ni mate nejaky zkusenosti nebo tak neco  |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
Semo Anonymní
|
Zaslal: čtvrtek 19 duben 2007, 13:44 Předmět: |
|
|
| Jednu som mohol mať, ale nevýhoda bola, že bola bez papierov. Tak som ju nebral. Pekný stroj a hlavne pekný výkon! |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
David Moderátor

Založen: 2.6.2006 Příspěvky: 349 Bydliště: Náchod
|
Zaslal: čtvrtek 19 duben 2007, 14:39 Předmět: |
|
|
Podle mně je to jedna z mála 125, která se dá srovnávat s Gilerama (i tak těžko). Je určitě menší, než třeba R1, RC, XR1, XR2.... |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
Bl@ck-Tig3r Anonymní
|
Zaslal: čtvrtek 19 duben 2007, 15:41 Předmět: |
|
|
| jasny no.... no hele ja kdyz to srovnam (vzhedove) stou moji co mam tak mi ta Gagiva prijde mohutnejsi a pohodlnejsi:-) ale je to otazka vkusu:-) |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
David Moderátor

Založen: 2.6.2006 Příspěvky: 349 Bydliště: Náchod
|
Zaslal: čtvrtek 19 duben 2007, 18:12 Předmět: |
|
|
asi jo... Ale ty co jsem zmiňoval jsou ještě mohutnější  |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
Bl@ck-Tig3r Anonymní
|
Zaslal: čtvrtek 19 duben 2007, 18:13 Předmět: |
|
|
jasny no  |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
Semo Anonymní
|
Zaslal: čtvrtek 19 duben 2007, 18:31 Předmět: |
|
|
| David napsal: | asi jo... Ale ty co jsem zmiňoval jsou ještě mohutnější  |
Môžem potvrdiť Mám XR2 a každý tomu tipuje nad 400  |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
Bl@ck-Tig3r Anonymní
|
Zaslal: čtvrtek 19 duben 2007, 18:32 Předmět: |
|
|
| Semo napsal: | | David napsal: | asi jo... Ale ty co jsem zmiňoval jsou ještě mohutnější  |
Môžem potvrdiť Mám XR2 a každý tomu tipuje nad 400  | a to je 125?? |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
|
|