Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Bylo nalezeno 151 výsledků hledání.
Obsah fóra GILERA motoclub
Autor Zpráva
  Téma: HUS 2026
David

Odpovědi: 0
Zhlédnuto: 76

PříspěvekFórum: Plánované akce   Zaslal: úterý 26 květen 2026, 12:50   Předmět: HUS 2026
Tradiční akce klubu.
26. ročník.

Tentokrát v klubovně v Dolní Radechové
z 5.7. na 6.7. z neděle na pondělí.
Občerstvení na Husa tradičně na účet klubu.

Zveme všechny příznivce značky Gilera a ...
  Téma: Gilera v ČMN !
David

Odpovědi: 2
Zhlédnuto: 18558

PříspěvekFórum: Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...   Zaslal: úterý 18 srpen 2015, 10:30   Předmět: Gilera v ČMN !
Přečíst to jde teda jen stěží, ale jde...

A nevím teda, kde vzali, že motorka je náladová ve spolehlivosti.
Po ujetí skoro 100t km na RC bez generálky motoru nemohu tuto informaci potvrdit... Jen ...
  Téma: Blízká setkání třetího druhu
David

Odpovědi: 6
Zhlédnuto: 30520

PříspěvekFórum: Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...   Zaslal: čtvrtek 13 srpen 2015, 14:16   Předmět: Blízká setkání třetího druhu
Krásný veteránek... Razz A pořád je to sci-fi...

Jinak super nápad na téma...
Snad se to chytí, jak na nějákou narazím, přidám se. Laughing


Včera jsem koupil Gileru RC600C 1993 - původně na ná ...
  Téma: Vir
David

Odpovědi: 2
Zhlédnuto: 20453

PříspěvekFórum: Návrhy, připomínky, rejpání, apod.   Zaslal: čtvrtek 31 prosinec 2009, 10:22   Předmět: Vir
Na kterou stránku? Dej odkaz. Jakej antivir? Mělo by to být v pořádku. Možná tam vyskakuje popup okno, ale to není vir.

D
  Téma: Gilera 125 R ,,95''
David

Odpovědi: 5
Zhlédnuto: 29527

PříspěvekFórum: Vaši miláčci...   Zaslal: úterý 04 srpen 2009, 11:48   Předmět: Gilera 125 R ,,95''
Fakt krásná!!! good
  Téma: Trička Gilera!
David

Odpovědi: 37
Zhlédnuto: 109058

PříspěvekFórum: Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...   Zaslal: středa 30 leden 2008, 15:31   Předmět: Trička Gilera!
Jéé, tak já se zas kromě několika neúspěšnejch mailů k ničemu nedostal.
V poslední době se to na mě valí a já nic nestíhám.
V tiskárně ldprint mi slíbili před měsícem že udělaj vzor a neudělali ho.. ...
  Téma: Šťastné a veselé
David

Odpovědi: 9
Zhlédnuto: 33443

PříspěvekFórum: Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...   Zaslal: čtvrtek 27 prosinec 2007, 13:00   Předmět: Šťastné a veselé
I já jakožto zakladatel klubu a webu se samozřejmě přidávám a všem v novém roce přeji hodně pohody, šťastných km a žádné trable.

good Hurá good Cool
  Téma: z čeho pasuje lanko na tachometr na nordwest??
David

Odpovědi: 6
Zhlédnuto: 18246

PříspěvekFórum: 4 takty   Zaslal: čtvrtek 20 prosinec 2007, 14:30   Předmět: z čeho pasuje lanko na tachometr na nordwest??
Fain, dej prosím odkaz - sem, nebo do náhradních dílů.

Ať se nám šíří patřičné knowhow good
  Téma: z čeho pasuje lanko na tachometr na nordwest??
David

Odpovědi: 6
Zhlédnuto: 18246

PříspěvekFórum: 4 takty   Zaslal: středa 19 prosinec 2007, 12:47   Předmět: z čeho pasuje lanko na tachometr na nordwest??
Rolda upravoval na NW náhon z Jawy 350, myslím, že stačilo přeletovat jeden konec, ale už nevím.
Já líný to tvor jsem nainstaloval digitální tachák, ale pravda, není to ono.
  Téma: Trička Gilera!
David

Odpovědi: 37
Zhlédnuto: 109058

PříspěvekFórum: Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...   Zaslal: středa 19 prosinec 2007, 12:45   Předmět: Trička
Jo jo, omlouvám se, stydím se, samotného mě mrzí, že to tak dlouho spí na vavřínech.

Předloženej vzor se teda všem líbí? Pokud nějáké návrhy, sem s nimi. Klidně můžete vytvořit vlastní návrhy a bud ...
  Téma: Jak jsem přišel o kola...
David

Odpovědi: 5
Zhlédnuto: 16796

PříspěvekFórum: 4 takty   Zaslal: sobota 03 listopad 2007, 11:22   Předmět: Jak jsem přišel o kola...
Týjo, to fakt zamrzí :/

Ale ještě žes to ustál, mohlo to dopadnout hůř.

Také držím palce a těsím se na společné akce příští rok good
  Téma: Gilera RC250 RALLY
David

Odpovědi: 42
Zhlédnuto: 183884

PříspěvekFórum: 2 takty   Zaslal: sobota 03 listopad 2007, 11:18   Předmět: RC250
Na tyhle 250ky se opravdu info shání dost blbě. Osobně se znám se dvěma majitelema. Bohužel, na známého z Prahy už nemám číslo a neviděl jsem ho několik let.
Ale dám ti kontakt na Davida z Východních ...
  Téma: Planžety sání
David

Odpovědi: 3
Zhlédnuto: 13575

PříspěvekFórum: 2 takty   Zaslal: středa 26 září 2007, 10:41   Předmět: Planžety sání
V pohodě... good
Musíme si pomáhat.... a tak jako tak, je to Ital Wink

Horší aspekt je, že se scháněním planžetek - a ani materíálu nemám zkušenosti, taže vyděržaj, snad někdo poradí.
  Téma: Gilera NGR 250-moje fotky
David

Odpovědi: 6
Zhlédnuto: 28258

PříspěvekFórum: Vaši miláčci...   Zaslal: úterý 18 září 2007, 11:17   Předmět: Gilera NGR 250-moje fotky
Super good

Hurá

NGR je už docela vzácnost. A ve svý době to byl HItech stroj jako prase.

Wink
  Téma: Kecání a tlachání..
David

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 71431

PříspěvekFórum: Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...   Zaslal: úterý 18 září 2007, 11:14   Předmět: Kecání a tlachání..
Laughing jo jo. Na takový CBR by to možná bylo lepší. Laughing

Ne, ale o tom motorky skutečně nejsou. bad
 
Strana 1 z 11 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist